ADEZZ Kvetináč z cortenovej ocele Carrez - s nožičkami
Elegantný rám pre rastliny
Podobné produkty
Popis
| Č. produktu: | AD-CAP5.1 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| Č. výrobcu: | CAP5.1 |
| Materiál: | cortenová oceľ |
| Oblasť využitia: | exteriér |
| Materiál: | cortenová oceľ |
| Tvar: | obdĺžnikový |
| Farba: | hrdzavá |
| Šírka: | 100 cm, 150 cm, 200 cm |
| Výška: | 60 cm, 80 cm |
| Hĺbka: | 40 cm, 100 cm |
| Typ produktu: | obalové kvetináče |
Záručné podmienky ADEZZ
Podobné produkty
Odporúčame
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: ADEZZ Kvetináč z cortenovej ocele Carrez - s nožičkami
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.750 produktov