ADEZZ Kvetináč z cortenovej ocele Carrez - obdĺžnikový/bez podstavca
Ideálne pre väčšie rastliny a stromy
Podobné produkty
Popis
| Č. produktu: | AD-CAW20.1 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| Č. výrobcu: | CAW20.1 |
| Materiál: | cortenová oceľ |
| Oblasť využitia: | exteriér |
| Materiál: | cortenová oceľ |
| Tvar: | obdĺžnikový |
| Šírka: | 200 cm |
| Výška: | 40 cm, 60 cm |
| Hĺbka: | 100 cm |
| Vlastnosti: | odolnosť voči mrazu, možnosť odvádzania vody, odolnosť voči rozbitiu, odolnosť voči vplyvom počasia |
| Typ produktu: | obalové kvetináče |
| Záruka: | 5 rokov |
Záručné podmienky ADEZZ
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: ADEZZ Kvetináč z cortenovej ocele Carrez - so základňou/obdĺžnikový
Obľúbené kategórie:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.750 produktov