ADEZZ Kvetináč z cortenovej ocele Carrez - so základňou/obdĺžnikový
Perfektné pre kvety, zeleninu a ďalšie rastliny
Podobné produkty
Popis
| Č. produktu: | AD-CA20.1 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| Č. výrobcu: | CA20.1 |
| Materiál: | cortenová oceľ |
| Oblasť využitia: | exteriér |
| Materiál: | cortenová oceľ |
| Tvar: | obdĺžnikový |
| Šírka: | 80 cm, 100 cm, 150 cm, 200 cm, 120 cm, 90 cm |
| Výška: | 40 cm, 60 cm, 80 cm, 50 cm |
| Hĺbka: | 40 cm, 30 cm, 50 cm, 100 cm |
| Vlastnosti: | odolnosť voči mrazu, možnosť odvádzania vody, odolnosť voči rozbitiu, odolnosť voči vplyvom počasia |
| Záruka: | 5 rokov |
Záručné podmienky ADEZZ
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: ADEZZ Kvetináč z cortenovej ocele Carrez - so základňou/obdĺžnikový
1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch
5,0 z 5 hviezdičiek
| 5 hviezdičiek | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hviezdička | | 0 | (0%) |
2 hodnotenia
Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.
- Nie sú aktuálne žiadne recenzie.
Obľúbené kategórie:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.750 produktov