Kwizda Aktívny prach Naturid, 200 g
Rozlúčte sa s hmyzom jemne, ale účinne
€ 15,39
(€ 76,95 / kg, vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- účinkuje čisto fyzikálne
- na vnútorné aj vonkajšie použitie
- aj pre výbehy s malými zvieratami
Popis
S aktívnym prachom Naturid sa môžete spoľahnúť na prírodné a spoľahlivé riešenie proti lezúcemu hmyzu - bez chemických insekticídov. Jemný prášok pôsobí čisto fyzikálne a využíva silu skamenených diatómov na účinný boj proti hmyzu. Ideálny pre všetkých, ktorí si cenia ekologické a bezpečné používanie v domácnosti.
Použitie
Aplikujte približne 30 - 50 g na m² na miesta, kde žije alebo sa pohybuje hmyz
| Č. produktu: | KW-A032237 |
|---|---|
| Obsah: | 200 g |
| EAN: | 9003455322377 |
| Č. výrobcu: | A032237 |
| Použite: | indoor, outdoor |
| Živočíšne druhy: | mravec, voška, mucha, hmyz, moľa, komár, ucholak, slimák, osa, bezstavovce |
Zložky
| Zložky | pre/na 1 kg |
|---|---|
| Diatomaceous earth | 1.000 g |
Výstražné a bezpečnostné upozornenia
Výstražné slovo: pozor
Bezpečnostné upozornenia:
- P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
- P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí.
- P103 - Pred použitím si prečítajte etiketu.
- P260 - Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly.
- P314 - Ak pociťujete zdravotné problémy, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
- P501 - Likvidujte obsah/nádobu podľa národných predpisov
Výstražné upozornenia:
- Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii.
- EUH 066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Tipy odborníkov Naturid:
Prehľad výskytu škodcov
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Kwizda Aktívny prach Naturid
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.800 produktov