La Ferme de Sainte Marthe Rukola "Sauvage"
Diplotaxis tenuifolia
€ 3,79
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- dvojročná
- pikantná chuť
- jedlé, žlté kvety
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | marec, apríl, máj, jún, júl, august, september |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 20-25 cm |
| Doba klíčenia: | 10 až 15 dní |
| Zber: | máj, jún, júl, august, september, október, november |
| Farba kvetov: | žlté odtiene |
| Č. produktu: | FSM-1050A |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 3262810804309 |
| Č. výrobcu: | 1050A |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, kvetináče a misky (exteriér) |
| Stanovisko: | slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Diplotaxis tenuifolia |
| Obsah: | 1000 semien |
| Vlastnosti: | odolnosť voči zime, bio certifikované |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, august, júl, jún, marec, máj, september |
Právne informácie
| Výrobca: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francúzsko, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: La Ferme de Sainte Marthe Rukola "Sauvage"
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov