Sativa Bio cibuľové semená "Robelja"
Allium cepa
€ 3,31 € 3,49 -5%
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- tmavočervené sfarbenie
- odolná odroda
- skladovateľná
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | marec, apríl |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 30 x 5 cm |
| Zber: | august, september |
| Č. produktu: | SAT-zw16 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126484716 |
| Č. výrobcu: | zw16 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev |
| Hĺbka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Allium cepa |
| Obsah: | 2,5 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované, Demeter |
| Druh zeleniny: | cibuľová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, marec |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio cibuľové semená "Robelja"
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov