Sativa Bio fazuľa tyčová "Neckargold"
Phaseolus vulgaris
€ 4,09
(vr. 19% DPH.
Vlastnosti
- dobrá chuť
- žlté struky
- bezvláknitá
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | máj, jún, júl |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 40 x 70-150 cm |
| Zber: | júl, august, september, október |
| Č. produktu: | SAT-bo77 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126486314 |
| Č. výrobcu: | bo77 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev |
| Hĺbka výsadby: | 2 až 3 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto, slnečné miesto chránené pred vetrom |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Phaseolus vulgaris |
| Obsah: | 50 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované |
| Druh zeleniny: | strukovinová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | júl, jún, máj |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio fazuľa tyčová "Neckargold"
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov