Sativa Bio kapusta "Paradiesler"
Brassica oleracea
€ 3,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- na jesenné pestovanie
- odolnosť voči mrazu až do -8 ºC
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | máj, jún, júl |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 60 x 40-60 cm |
| Zber: | október, november, december |
| Č. produktu: | SAT-ko92 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126481692 |
| Č. výrobcu: | ko92 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev |
| Hĺbka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Brassica oleracea |
| Obsah: | 0,5 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované |
| Druh zeleniny: | kapustová, koreňová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | júl, jún, máj |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio hlávková kapusta "Paradiesler"
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov