Sativa Bio karfiol "Amabile Ks"
Brassica oleracea
€ 4,09
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- chutná rozmanitosť
- nízky rast
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | február, marec, apríl |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 60-75 x 50 cm |
| Zber: | jún, júl |
| Č. produktu: | SAT-ko17 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126488479 |
| Č. výrobcu: | ko17 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, predkultúra |
| Hĺbka výsadby: | 1 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Brassica oleracea |
| Obsah: | 0,25 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované |
| Druh zeleniny: | kvitnúca, kapustová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, február, marec |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio karfiol "Amabile Ks"
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov