Sativa Bio zeler "Monarch"
Apium graveolens var. rapaceum
€ 3,19
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- veľké hľuzy
- biela dužina
- dobre sa skladuje
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | marec |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 40 x 40 cm |
| Zber: | september, október |
| Č. produktu: | SAT-se12 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126484068 |
| Č. výrobcu: | se12 |
| Miesto výsevu: | predkultúra |
| Hĺbka výsadby: | 0 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Apium graveolens |
| Obsah: | 0,25 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované |
| Druh zeleniny: | hľuzová , koreňová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | marec |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio zeler "Monarch"
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov