IB Laursen Stojan na tyčovú sviečku Ø 2,2 cm (čierna farbaň
V nadčasovom dizajne
€ 5,66 € 8,09 -30%
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- zo železa
- Ø 10 x H 28,5 cm
- ručná výroba
Popis
Nadčasový, elegantný stojan, ručne vyrobený zo železa.
| Č. produktu: | IB-57120-25 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 5709898320881 |
| Č. výrobcu: | 57120-25 |
| Použite: | indoor |
| Materiál: | železo |
| Vhodné pre: | sviečky Ø 2,2 cm |
Viac informácií
| Rozmery: | V: 28,5 | Ø: 10 |
| Hmotnosť: | 328 g |
| Šírka otvoru Ø: | 2,2 cm |
Právne informácie
| Výrobca: | Ib Laursen ApS, Øster Vedsted Vej 12, 6760, Ribe, Dánsko, info@iblaursen.dk, www.iblaursen.dk |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: IB Laursen Stojan na tyčovú sviečku Ø 2,2 cm (čierna farbaň
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov