O bloomling

Je pekné, že ste si našli cestu do našej zelenej záhradnej oázy

Našou vášňou je záhradkárčenie orientované na prírodu, pretože sme presvedčení, že len ak sa budeme k prírode správať s úctou, môžeme vytvoriť svet a budúcnosť, v ktorej sa oplatí žiť. Príroda je váš priateľ, nie nepriateľ - vďaka tomuto mottu je záhradkárčenie oveľa zábavnejšie. V našom online obchode nájdete všetko, čo potrebujete pre záhradu či balkón v harmónii s prírodou.

Máme všetko, čo potrebujete na záhradkárčenie v súlade s prírodou. Náš sortiment zahŕňa skvelé záhradnícke produkty, ako sú kvalitné semená, záhradnícke náradie, sadenice, prípravky na ochranu rastlín a príslušenstvo pre záhradu a balkón. Okrem toho sú tu inovatívne výrobky pre domácnosť, od užitočných pomocníkov až po očarujúce dekorácie.

Čo môžete očakávať?

  • Náš starostlivo zostavený sortiment obsahuje jednoducho všetko, po čom srdce záhradníka túži.
  • Ponúkame vysokokvalitné semená a kvalitné výrobky pre záhradu.
  • S veľkým nasadením sa postaráme o vaše otázky a želania.
  • Vynikajúci servis a rýchle dodanie sú pre nás samozrejmosťou.

Tri piliere našej filozofie

Zásobujeme iba semenami, ktoré sú stabilné

Náš obrovský sortiment semien pozostáva výlučne z odolných odrôd, ktoré sú vhodné na opätovnú výsadbu. To znamená, že rastliny, ktoré z nich vyrastú, samy tvoria plodné semená, z ktorých po zasiatí opäť vyrastú rastliny. Tieto semená sú preto nielen ideálne pre pestrú sebestačnú záhradu, ale tiež významne prispievajú k zachovaniu biodiverzity.

V našom obchode nájdete len zeminy bez rašeliny

Máme dobre zásobený výber vysokokvalitných zemín pre širokú škálu rastlín a prostredí. Všetky majú jedno spoločné: neobsahujú rašelinu. Ťažba rašeliny má na jednej strane negatívny vplyv na klímu uvoľňovaním oxidu uhličitého a na druhej strane stratou rašeliny ako prirodzenej zásobárne skleníkových plynov. Rašeliniská sú tiež dôležitým biotopom mnohých rastlinných a živočíšnych druhov, ktoré sa ťažbou rašeliny ničia. Pôda bez rašeliny tak podporuje ochranu klímy aj ochranu druhov.

Používame len ekologické hnojivá

Naše hnojivá a prípravky na posilnenie rastlín spolupracujú s prírodou, nie proti nej. Sú úplne bez syntetických chemických zložiek a pesticídov a zabezpečujú 100 % prirodzený rast rastlín a bohatú úrodu. A to nielenže pomáha zachovať prirodzený ekosystém, ale aj úroda jednoducho chutí ešte lepšie.

Ako to všetko začalo...

Podobne ako rastlina, o ktorú sa staráme, aj bloomling časom rastie a zväčšuje sa. Spoločnosť bloomling, ktorú založila vášnivá hobby záhradníčka, ktorá sama neustále hľadala vysokokvalitných záhradných pomocníkov, sa vďaka veľkému odhodlaniu a láske ku všetkému krásnemu v záhrade a domácnosti rýchlo vyvinula v pestrý internetový obchod s rozmanitým sortimentom výrobkov. Dnes sme malý tím záhradníckych nadšencov s veľkým srdcom pre všetko zelené. Naším cieľom je pomôcť Vám, aby Vaša záhrada rozkvitla a premenila Váš domov na zelenú oázu.

Samozrejme, že neustále pracujeme na tom, aby sme bloomling ešte zlepšili a našli pre vás skvelé nové, inovatívne produkty. Okrem toho tu nájdete množstvo užitočných tipov a trikov, ako aj dobré know-how, ktoré sú dokonalým doplnkom našich skvelých záhradných produktov. Takto sa nám podarilo vytvoriť z bloomling raj pre prírodné záhradkárstvo a všetkých vášnivých hobby záhradkárov.

Dúfame, že sa vám prehliadanie bude páčiť!

Anna a celý tím bloomling