KÄRCHER Záhradné čerpadlo BP 5.000
Čerpanie vody zo studne, cisterny alebo suda na dažďovú vodu na polievanie záhrady
€ 132,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- prietok: 5000 l/h
- výtlak: 40 m
- výška nasávania: 8 m
Popis
Záhradné čerpadlo na zavlažovanie záhrady je vhodné na využívanie dažďovej alebo podzemnej vody v záhrade a umožňuje spoľahlivú dodávku vody z rôznych vodných zdrojov. Vďaka prietoku až 5000 l/h, výtlaku do 40 m a maximálnemu tlaku 4 bary možno vodu efektívne dopravovať z cisterien, studní alebo suda na dážď do postrekovačov trávnika alebo záhradných hadíc.
Čerpadlo podporuje udržateľné využívanie existujúcich vodných zdrojov v záhrade. Výška nasávania až do 8 m umožňuje čerpanie vody z hlbších zdrojov. Záhradné čerpadlo je tiež bezúdržbové a možno ho pripojiť bez potreby akéhokoľvek náradia. Prístroj možno pohodlne zapínať a vypínať pomocou veľkého nožného spínača, čím chráni chrbát. Použitie kvalitných materiálov zaručuje dlhú životnosť.
Vlastnosti
- Optimalizované prípojné hrdlo
- Komfortný nožný spínač
- Samostatný plniaci otvor
- Vypúšťací ventil vody
- Ergonomické držadlo
Obsah
- Pripájací adaptér PerfectConnect pre čerpadlá, G1
- 2-cestný pripájací adaptér pre čerpadlá G 1
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.645-710.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4054278915920 |
| Č. výrobcu: | 1.645-710.0 |
| Typ zástrčky: | sieťová zástrčka typu E+F (CEE 7/7) |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | G1 / 1'' |
| Max. prevádzkový tlak: | 4 bar |
| Max. výtlak: | 40 m |
| Maximálny prietok (l/h): | 5000 |
| Pripojovací kábel (m): | 1,5 |
| Menovitý príkon (W): | 650 |
| Sacia výška (m): | 8 |
Informácie o produkte a otázky (FAQ)
Súbory na stiahnutie
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: KÄRCHER Záhradné čerpadlo BP 5.000
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov