Own Grown Machovka
Physalis peruviana
€ 2,84 € 3,79 -25%
(vr. 23% DPH.
Ponuka týždňa
00 Dni
00 hod.
00 min.
00 s
Vlastnosti
- aj na balkón
- geneticky neošetrené semená
Podobné produkty
Popis
| Čas výsevu: | február, marec, apríl |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 80 cm |
| Doba klíčenia: | 10 až 20 dní |
| Zber: | august, september, október |
| Č. produktu: | OG-BEGR-000470 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 4260397362716 |
| Č. výrobcu: | BEGR-000470 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, kvetináče a misky (exteriér), parenisko a skleník |
| Obsah vystačí na cca: | 30 rastlín |
| Hĺbka výsadby: | 0,5 cm |
| Výška rastu: | 100 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto |
| Botanický názov: | Physalis peruviana |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, február, marec |
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Own Grown Machovka
Obľúbené kategórie:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov