Sativa Bio čakanka "Macun Ks"
Cichorium intybus
€ 3,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- pestovanie bez prikrývky substrátom
- skoré až stredne skoré pestovanie
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | máj |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 40 x 8-10 cm |
| Zber: | október, november |
| Č. produktu: | SAT-zs11 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126485713 |
| Č. výrobcu: | zs11 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev |
| Hĺbka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Cichorium intybus |
| Obsah: | 1,25 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | máj |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio čakanka "Macun Ks"
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov