Biohort Záhon Belvedere MAXI dark grey metallic, 200
Elegantný predel pre terasu a záhradu
Podobné produkty
Popis
| Č. produktu: | BHO-B149325 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 9003414159471 |
| Č. výrobcu: | B149325 |
| Materiál: | oceľový plech |
| Oblasť využitia: | exteriér |
| Materiál: | oceľový plech |
| Tvar: | obdĺžnikový |
| Farba: | sivá |
| Šírka: | 53 cm, 100 cm, 150 cm, 200 cm |
| Výška: | 77 cm |
| Hĺbka: | 100 cm, 150 cm, 200 cm, 53 cm |
| Objem: | 42 l, 90 l, 135 l, 180 l, 130 l, 225 l, 315 l |
| Hmotnosť: | 40 kg, 50 kg, 60 kg, 23 kg, 31 kg, 44 kg, 78 kg |
Záručné podmienky Biohort
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biohort Záhon Belvedere MAXI dark grey metallic
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.800 produktov