Biohort Záhon Belvedere MINI dark grey metallic, 50
Váš zelený predel do priestoru
Podobné produkty
Popis
| Č. produktu: | BHO-B149110 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 9003414158535 |
| Č. výrobcu: | B149110 |
| Materiál: | oceľový plech |
| Oblasť využitia: | exteriér |
| Materiál: | oceľový plech |
| Tvar: | obdĺžnikový |
| Farba: | sivá |
| Šírka: | 50 cm, 100 cm, 150 cm, 200 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Hĺbka: | 50 cm, 100 cm, 150 cm, 200 cm |
| Objem: | 42 l, 90 l, 135 l, 180 l, 130 l, 225 l, 315 l |
| Hmotnosť: | 25 kg, 33 kg, 15 kg, 20 kg, 30 kg, 39 kg, 47 kg |
Záručné podmienky Biohort
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Biohort Záhon Belvedere MINI dark grey metallic
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.800 produktov