Bionana Bio ružičkový kel "Groninger"
Brassica oleracea
€ 3,29
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- veľmi vysoký výnos
- silne rastúce, vysoké rastliny
Podobné produkty
Popis
Naše tipy
- Vyžaduje kyprú, hlbokú, hlinitú pôdu bohatú na humus.
- Neodporúča sa priamy výsev.
- Striedmo vhodný aj na balkóny.
- Silne rastie.
- Dobrí susedia: mrkva, strukoviny, mangold, zeler.
- Nevhodní susedia: pór, zemiaky, kapusta.
- Striedanie plodín: 3 až 4 roky.
| Čas výsevu: | apríl, máj |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 50 x 75 cm |
| Doba klíčenia: | približne 12 dní |
| Zber: | niekoľko mesiacov po výseve |
| Č. produktu: | BN-SSKOH016 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 9120107413075 |
| Č. výrobcu: | SSKOH016 |
| Miesto výsevu: | predkultúra |
| Obsah vystačí na cca: | 25 rastlín |
| Hĺbka výsadby: | 0,5 cm |
| Výška rastu: | 85 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto |
| Nároky na vodu: | vysoké |
| Botanický názov: | Brassica oleracea |
| Vlastnosti: | odolnosť voči zime, bio certifikované |
| Druh zeleniny: | kapustová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, máj |
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Bionana Bio ružičkový kel "Groninger"
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.750 produktov