Dürr Samen ľubovník bodkovaný
Hypericum perforatum
€ 2,84 € 2,99 -5%
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- na čaje
- nenáročná na živiny
- obsah: 100 semien
Popis
Tejto rastline sa pripisujú početné cenné vlastnosti. Môže sa konzumovať ako čaj, a to čerstvá aj sušená.
Naše tipy:
- vysievajte opakovane každých 14 dní
- teplota klíčenia: 6 - 12 °C
- vzdialenosť riadkov: 10 - 15 cm
- vyžaduje humóznu, dostatočne vlhkú pôdu
- rastlina nenáročná na živiny
| Čas výsevu: | marec, apríl, máj, jún, júl, august |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | ca. 10 x 10 cm |
| Doba klíčenia: | 8 až 12 dní |
| Farba kvetov: | žlté odtiene |
| Č. produktu: | DS-1914 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 4017048119140 |
| Č. výrobcu: | 1914 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev |
| Hĺbka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška rastu: | 0 až 30 cm |
| Stanovisko: | polotieň až tieň, tienisté miesto, polotieň |
| Botanický názov: | Hypericum perforatum |
| Obsah: | 100 semien |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, august, júl, jún, marec, máj |
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Dürr Samen ľubovník bodkovaný
5,0 z 5 hviezdičiek
| 5 hviezdičiek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hviezdička | | 0 | (0%) |
1 hodnotenie
- Nie sú aktuálne žiadne recenzie.
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov