Garantia Automatic Filler DN 70-100, hnedá
Filter zvodového potrubia so sitom
€ 18,59
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- na hrubé znečistenie
- integrovaná zarážka prepadu
- jednoduché prepnutie na zimnú prevádzku
Popis
- Čistá voda: účinné sito chráni pred upchatím spôsobeným lístím.
- Inteligentné zastavenie: automaticky zabraňuje pretečeniu plného suda na dážďovú vodu.
- Celoročná kontrola: jednoduché prepínanie medzi letnou a zimnou prevádzkou.
- Kompletná súprava: obsahuje bočný vývod (25 mm / 1 palec), hadicu a skrutkovú prípojku.
Rozmery
| Výška | 11,5 cm |
| Ø | 13 cm |
| Hmotnosť | 0,27 kg |
| Č. produktu: | OG-503010 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4023122102564 |
| Č. výrobcu: | 503010 |
| Použite: | outdoor |
Súbory na stiahnutie
Produktové videá
Assembly instruction
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Garantia Automatic Filler DN 70-100
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.750 produktov