Garantia Automatic Filler Mini DN 50-60, hnedá
Ideálny pre zvody s malým priemerom
€ 18,59
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- elegantný dizajn
- samočistiaci jemný filter z nehrdzavejúcej ocele
- vysoká výťažnosť vody približne 90 %
Popis
- Prvotriedna filtrácia: jemné sito z nehrdzavejúcej ocele filtruje aj tie najmenšie častice, aby bola voda na zavlažovanie čistá.
- Maximálna účinnosť: vysoká výťažnosť vody zabezpečuje rýchle naplnenie zásobníkov na dažďovú vodu.
- Automatická ochrana: integrovaná poistka proti pretečeniu zabraňuje preplneniu nádrže.
- Nenáročná údržba: samočistiaca konštrukcia odvádza hrubé nečistoty priamo do odtoku.
- Celoročná kontrola: prepínanie medzi letnou a zimnou prevádzkou.
Rozmery
| Výška | 9,5 cm |
| Ø | 8 cm |
| Hmotnosť | 0,08 kg |
| Č. produktu: | OG-503005 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4023122222750 |
| Č. výrobcu: | 503005 |
| Použite: | outdoor |
Súbory na stiahnutie
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Garantia Automatic Filler Mini DN 50-60
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.750 produktov