Garantia Zberač dažďovej vody AVANTI DN 70-100
1, 2, 3... Hotovo!
€ 22,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- montáž bez demontáže výfukového potrubia
- filter proti hrubým nečistotám
- automatické zastavenie pretečenia
Popis
- Bleskurýchla inštalácia: nie je potrebné rezať zvodové potrubie; pripravené na použitie už za niekoľko minút.
- Čistá zavlažovacia voda: účinne filtruje lístie a hrubé nečistoty z vody.
- Bezpečná ochrana: integrovaný uzáver prepadu chráni váš majetok pred poškodením vodou.
- Univerzálne použitie: vhodné pre všetky štandardné veľkosti zvodového potrubia od 70 do 100 mm (DN 70 - DN 100).
- Súprava pre všestrannú bezstarostnosť: obsahuje korunkový vrták, tesnenie na pripojenie nádrže a 400 mm flexibilnú hadicu.
Rozmery
| Hĺbka | 15 cm |
| Šírka | 6 cm |
| Výška | 6 cm |
| Hmotnosť | 0,3 kg |
| Č. produktu: | OG-503075 |
|---|---|
| Obsah: | 1 sada |
| EAN: | 4023122204428 |
| Č. výrobcu: | 503075 |
| Použite: | outdoor |
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Garantia Zberač dažďovej vody AVANTI DN 70-100
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.750 produktov