Garantia Zberač dažďovej vody RAPIDO DN 70-100
Inštalácia v priebehu okamihu - šikovné využitie dažďovej vody
€ 34,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- inštalácia za 5 minút
- nie je potrebné demontovať zvodové potrubie
- vr. praktickej zarážky prepadu
Popis
- Inteligentná technológia: automatický uzáver prepadu chráni vašu nádrž na dažďovú vodu pred preplnením.
- Pohodlie počas celého roka: jednoduché prepínanie medzi letnou a zimnou prevádzkou chráni pred poškodením mrazom.
- Univerzálnosť: vhodný pre zvodové potrubie s veľkosťou od 70 do 100 mm.
- Kompletná sada: obsahuje korunkový vrták (pre všetky typy zvodového potrubia, napríklad pozinkované alebo medené), tesnenie a 40 cm flexibilnú hadicu.
Rozmery
| Hĺbka | 9 cm |
| Šírka | 5,5 cm |
| Výška | 5,5 cm |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
| Č. produktu: | OG-503070 |
|---|---|
| Obsah: | 1 sada |
| EAN: | 4023122196631 |
| Č. výrobcu: | 503070 |
| Použite: | outdoor |
Súbory na stiahnutie
Produktové videá
RAPIDO
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Garantia Zberač dažďovej vody RAPIDO DN 70-100
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.700 produktov