KÄRCHER Domáca vodáreň BP 3.200
Používanie vody zo studne alebo cisterny - v dome na pranie, splachovanie toalety, vonkajšiu kuchyňu a záhradu
€ 367,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- prietok: 3200 l/h
- výtlak: 36 m
- nasávacia výška: 8 m
- nádoba na vyrovnávanie tlaku: 19 l
Podobné produkty
Popis
Domáca vodáreň na zásobovanie domácností vodou umožňuje používanie vody z alternatívnych zdrojov v rámci budovy. S prietokom 3200 l/h, výtlakom 36 m a maximálnym tlakom 3,6 bar je systém vhodný pre menšie domácnosti, v ktorých sa v každodennom živote používa voda zo studní alebo cisterien. Typickými oblasťami použitia sú domáce vodárne pre studne alebo domáce vodárne pre cisterny na zabezpečenie úžitkovej vody pre práčky, splachovanie WC alebo záhradu.
Integrovaná tlaková nádrž s objemom 19 litrov podporuje rovnomerný tlak v domácom vodovodnom systéme a znižuje potrebu častého zapínania čerpadla. Integrovaný systém automaticky zapína a vypína čerpadlo podľa potreby, čo uľahčuje používanie domácej vodárne pre práčky alebo na splachovanie toaliet v každodennom živote. S nasávacou výškou 8 metrov možno spoľahlivo čerpať vodu zo studní alebo cisterien. Vysokokvalitné komponenty ako príruba z nehrdzavejúcej ocele a hriadeľ motora nielenže vyzerajú atraktívne, ale sľubujú aj mimoriadne dlhú životnosť.
Vlastnosti
- Integrovaná nádoba na vyrovnávanie tlaku: 19 l
- Integrovaný indikátor tlaku
- Hlavný vypínač s ochranou pred striekajúcou vodou
- Tepelná poistka
- Príruba a hriadeľ z nehrdzavejúcej ocele
- Vrát. spätného ventilu
- Samostatný plniaci otvor
- Vypúšťací ventil vody
Obsah
- Vr. 2 pripojovacích adaptérov pre čerpadlá G1
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.645-750.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4054278915999 |
| Č. výrobcu: | 1.645-750.0 |
| Typ zástrčky: | sieťová zástrčka typu E+F (CEE 7/7) |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | G1 / 1'' |
| Max. prevádzkový tlak: | 3,6 bar |
| Max. výtlak: | 36 m |
| Maximálny prietok (l/h): | 3200 |
| Pripojovací kábel (m): | 1 |
| Menovitý príkon (W): | 600 |
| Sacia výška (m): | 8 |
| Pracovný tlak (bar): | 1,5 - 2,8 |
Informácie o produkte a otázky (FAQ)
Súbory na stiahnutie
Odporúčame
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: KÄRCHER Domáca vodáreň BP 3.200
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov