KÄRCHER Ponorné tlakové čerpadlo BP 6 Deep Well
Využívanie podzemnej vody z hlbokých studní na zavlažovanie záhrad, tepelné čerpadlá a domáce vodárne
€ 357,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- prietok: 5000 l/h
- výtlak: 55 m
- ponor: 27 m
Popis
Čerpadlo je určené na čerpanie vody z hlbokých studní a umožňuje spoľahlivé využívanie vody zo studní v okolí domu a záhrady. Je vhodné na čerpanie vody z väčších hĺbok a možno ho použiť na zavlažovacie systémy, technické aplikácie alebo na zásobovanie domácej vodárne. S prietokom 5 000 l/h, výtlakom až 55 m a maximálnym tlakom 5,5 baru možno čerpať podzemnú vodu na zásobovanie postrekovačov trávnika, zavlažovacích systémov alebo iných zariadení využívajúcich vodu.
Čerpadlo môže dodávať vodu zo studne pre automatické zavlažovacie systémy, kvapkové zavlažovanie alebo zavlažovače trávnika. Vodu možno využiť aj na technické účely, napríklad na zásobovanie tepelných čerpadiel alebo pre domáci vodovodný systém. V spojení s tlakovým spínačom je vhodné na využitie úžitkovej vody v domácnosti. Robustný kryt z nehrdzavejúcej ocele, integrovaný predfilter a spätný ventil chránia čerpadlo počas prevádzky. Dištančná noha uľahčuje inštaláciu v studni a chráni vstup vody pred znečistením. Kábel s dĺžkou 30 m a upevňovacie lano umožňujú bezpečnú inštaláciu v hlbších studniach.
Vlastnosti
- Integrovaný spätný ventil
- Teleso čerpadla a závitové hrdlo z ušľachtilej ocele
- Dištančná noha ako inštalačná pomôcka
- Integrovaný predfilter
- Možnosť upevnenia lana
- Zvláštny hlavný vypínač na konci kábla
- Dĺžka kábla 30 m
Obsah
- Prípojka na hadicu 1″, ¾″ s hadicovou objímkou
- Vrátane 30 m upevňovacieho lana
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.645-422.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4039784873315 |
| Č. výrobcu: | 1.645-422.0 |
| Typ zástrčky: | sieťová zástrčka typu E+F (CEE 7/7) |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | G1 / 1'' |
| Max. prevádzkový tlak: | 5,5 bar |
| Max. výtlak: | 55 m |
| Maximálny prietok (l/h): | 5000 |
| Pripojovací kábel (m): | 30 |
| Menovitý príkon (W): | 1000 |
| Maximálna hĺbka ponoru (m): | 27 |
| Min. priemer studňovej rúry (mm): | 150 |
| Priemer hadice (mm): | 11 |
| Pripojovacia hadica (m): | 1,5 (1/2") |
| Tlak pri roztrhnutí (bar): | 24 |
| Rozstup skrutiek pre montáž na stenu (mm): | 79 |
| Rozmery držiakového plechu (Š x V) (mm): | 93 x 100 |
Informácie o produkte a otázky (FAQ)
Súbory na stiahnutie
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: KÄRCHER Ponorné tlakové čerpadlo BP 6 Deep Well
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov