KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 3 Power Control
Všestranné čistenie áut, motocyklov, stien a terasových plôch
€ 152,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- plošný výkon: cca 25 m²/h
- tlak: max. 120 barov
- prietok: max. 380 l/h
Podobné produkty
Popis
Tento vysokotlakový čistič triedy K3 je ideálny na príležitostné čistenie okolo domu a záhrady, či už ide o autá, motorky, steny alebo terasy. S tlakom až 120 barov, prietokom 380 l/h a plošným pokrytím výkonom 25 m²/h spoľahlivo odstraňuje každodenné nečistoty z bicyklov, záhradného nábytku, záhradného náradia alebo malých príjazdových ciest.
Vhodnú hladinu tlaku pre danú aplikáciu je možné nastaviť priamo na pracovnom nadstavci a skontrolovať ju na displeji vysokotlakovej pištole G 120 Q Power Control. To umožňuje šetrne vyčistiť akýkoľvek povrch - od citlivého laku až po robustný kameň. Integrovaná nádržka na čistiaci prostriedok umožňuje rýchle prepnutie na režim čistiaceho prostriedku bez výmeny príslušenstva. Vďaka 7 m vysokotlakovej hadici so systémom Quick Connect, vysúvateľnej teleskopickej rukoväti a robustnému stojanu je stroj mimoriadne používateľsky prívetivý - ideálny na všestranné použitie v domácnosti.
Vlastnosti
- Systém Quick Connect na strane stroja
- Použitie čistiaceho prostriedku: nádrž
- Vyberateľná nádrž na čistiaci prostriedok
- Integrovaný vodný filter
Obsah
- Vysokotlaková pištoľ: G 120 Q Power Control
- Nadstavec Vario Power Jet
- Rotačná tryska
- Vysokotlaková hadica 7 m
- Adaptér na pripojenie záhradnej hadice A3/4"
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.676-100.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4054278605166 |
| Č. výrobcu: | 1.676-100.0 |
| Typ zástrčky: | sieťová zástrčka typu E+F (CEE 7/7) |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Max. prevádzkový tlak: | 120 bar |
| Maximálny prietok (l/h): | 380 |
| Max. plošný výkon (m²/h): | 25 |
| Max. vstupná teplota (°C): | 40 |
| Menovitý príkon (kW): | 1,6 |
| Pripojovací kábel (m): | 5 |
Informácie o produkte a otázky (FAQ)
Súbory na stiahnutie
Odporúčame
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 3 Power Control
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov