KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 4 Power Control
Účinné čistenie záhradného nábytku, terás, plotov a áut
€ 347,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- plošný výkon: cca 30 m²/h
- tlak: max. 130 barov
- prietok: max. 420 l/h
Popis
Vysokotlakový čistič pracuje s plošným výkonom približne 30 m²/h, a preto je ideálny na pravidelné čistenie okolo domu a záhrady. Či už ide o záhradný nábytok, bicykle, záhradné náradie, kosačky, terasy alebo menšie fasádne plochy - stredne veľké nečistoty možno odstrániť efektívne a šetrne. Vodou chladený motor zaisťuje konštantný výkon pri opakujúcich sa prácach, zatiaľ čo 8 m hadica PremiumFlex s integrovaným navijakom umožňuje pohodlnú prácu.
S prietokom až 420 l/h zariadenie podporuje dôkladné čistenie príjazdových ciest a plotov. Multifunkčná tryska 4 v 1 umožňuje rýchle prepínanie medzi typmi prúdu pomocou otočného pohybu. Sada Home Kit obsahuje čistič povrchov T 5 a vhodné čistiace prostriedky - praktické pre väčšie podlahové plochy okolo domu.
Vlastnosti
- Podržanie redukcie tlaku na spúšti pištole
- Integrovaný hadicový bubon HD
- Systém Quick Connect na strane stroja
- Aplikácia čistiaceho prostriedku prostredníctvom: koncepcie čistiaceho prostriedku 2Way!Wash™
- Regulácia čistiaceho prostriedku pri aplikácii penovej trysky
- Teleskopická rukoväť
- Vodou chladený motor
- Integrovaný vodný filter
- Hák na kábel
- Úložný priestor na príslušenstvo na spotrebiči
- Kolesá s mäkkým povrchom komponentov
Obsah
- Súprava pre domácnosť: čistič povrchov T 5, čistič kameňa a fasády
- Čistič fasád 3 v 1, 1 l
- Čistiaci prostriedok: RM 626 univerzálny čistiaci prostriedok, 1 l
- Vysokotlaková pištoľ: G 180 Q COMFORT!Hold
- Multi-Jet tryska 4 v 1
- Vysokotlaková hadica Premium-Flex 8 m
- Adaptér na pripojenie záhradnej hadice A3/4"
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.324-753.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4066529204639 |
| Č. výrobcu: | 1.324-753.0 |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Max. prevádzkový tlak: | 130 bar |
| Maximálny prietok (l/h): | 420 |
| Max. plošný výkon (m²/h): | 30 |
| Max. vstupná teplota (°C): | 40 |
| Menovitý príkon (kW): | 1,8 |
| Pripojovací kábel (m): | 5 |
Zloženie
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Vonné látky, Konzervačné látky (Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone)
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Aniónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Konzervačné látky (Sorbic Acid, Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone), Vonné látky (Hexahydrohexamethyl cyclopentabenzopyran, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes)
Informácie o produkte a otázky (FAQ)
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 4 Power Control
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov