KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 6 Comfort Premium Home
Výkonné čistenie áut, fasád, terás a dlažieb
€ 491,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- plošný výkon: cca 50 m²/h
- tlak: max. 160 barov
- prietok: max. 510 l/h
Popis
Tento výkonný prístroj s plošným výkonom až 50 m²/h je ideálny na dôkladné čistenie väčších vonkajších plôch. Či už ide o autá, terasy, dlažby alebo fasády - vďaka tlaku až 160 barov a maximálnemu prietoku 510 l/h spoľahlivo odstráni aj odolné nečistoty. Vodou chladený motor je určený na pravidelné používanie a zaručuje trvalo vysoký výkon.
Multi-Jet tryska 4 v 1 umožňuje rýchle prispôsobenie postreku rôznym povrchom bez nutnosti výmeny príslušenstva. Integrovaný hadicový bubon s 10 m hadicou PremiumFlex podporuje pohodlnú prácu s veľkou voľnosťou pohybu. Na efektívne čistenie väčších plôch je už v balení súprava Home Kit s čističom povrchov T 5 a čističom kameňa a fasády - premyslené riešenie pre náročné aplikácie okolo domu a záhrady.
Vlastnosti
- Podržanie redukcie tlaku na spúšti pištole
- Integrovaný hadicový bubon HD
- Systém Quick Connect na strane stroja
- Aplikácia čistiaceho prostriedku prostredníctvom: koncepcie čistiaceho prostriedku 2Way!Wash™
- Regulácia čistiaceho prostriedku pri aplikácii penovej trysky
- Teleskopická rukoväť
- Vodou chladený motor
- Materiál čerpadla: hliník
- Integrovaný vodný filter
- Úložný priestor na príslušenstvo na spotrebiči
- 2 háky na káble: s funkciou rýchleho odnímania
- Kolesá s mäkkým povrchom komponentov
Obsah
- Súprava pre domácnosť: čistič povrchov T 5, čistič kameňa a fasády, 3v1, 1 l
- Čistiaci prostriedok: RM 626 univerzálny čistiaci prostriedok, 1 liter
- Vysokotlaková pištoľ: G 180 Q COMFORT!Hold
- Multi-Jet tryska 4 v 1
- Vysokotlaková hadica Premium-Flex 10 m
- Adaptér na pripojenie záhradnej hadice A3/4"
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.324-904.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4066529220653 |
| Č. výrobcu: | 1.324-904.0 |
| Typ zástrčky: | sieťová zástrčka typu E+F (CEE 7/7) |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Max. prevádzkový tlak: | 160 bar |
| Maximálny prietok (l/h): | 510 |
| Max. plošný výkon (m²/h): | 50 |
| Max. vstupná teplota (°C): | 40 |
| Menovitý príkon (kW): | 2,2 |
| Pripojovací kábel (m): | 5 |
Zloženie
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Vonné látky, Konzervačné látky (Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone)
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Aniónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Konzervačné látky (Sorbic Acid, Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone), Vonné látky (Hexahydrohexamethyl cyclopentabenzopyran, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes)
Informácie o produkte a otázky (FAQ)
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 6 Comfort Premium Home
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov