Sativa Bio ľadový šalát "Saladin"
Lactuca sativa
€ 3,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- odolný
- zber: máj - október
- citlivý na mráz
- odolnosť voči vybiehaniu do kvetu
Popis
| Čas výsevu: | február, marec, apríl, máj, jún |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | cca 30 x 30 cm |
| Zber: | máj, jún, júl, august, september, október |
| Č. produktu: | SAT-es14 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126481029 |
| Č. výrobcu: | es14 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, parenisko a skleník |
| Obsah vystačí na cca: | 4 - 10 m2 |
| Hĺbka výsadby: | 1 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň |
| Botanický názov: | Lactuca sativa |
| Obsah: | 0,5 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované, Demeter |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, február, jún, marec, máj |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio ľadový šalát "Saladin"
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov