Sativa Bio palina
Artemisia absinthium
€ 4,09
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- malé, žlté kvety
- dorastá do výšky 150 cm
- odolný voči suchu a mrazu
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | marec, apríl, máj, júl, august |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 60 x 40 cm |
| Farba kvetov: | žlté odtiene |
| Č. produktu: | SAT-hp19 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126488417 |
| Č. výrobcu: | hp19 |
| Miesto výsevu: | predkultúra |
| Hĺbka výsadby: | 0 cm |
| Výška rastu: | 150 cm |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Artemisia absinthium |
| Vlastnosti: | bio certifikované |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, august, júl, marec, máj |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio palina
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov