Sonnentor Bio trio klíčkov, 120 g
Zmes na klíčenie do nádoby na klíčenie
€ 3,49
(€ 29,08 / kg, vr. 19% DPH.
Vlastnosti
- šošovica, reďkovka a horčičné semienko
- svieže a jemne pikantné
- prírodné
Popis
Máte radi klíčky do šalátov? Toto silné trio zo šošovice, reďkovky a horčičných semienok značky Sonnentor je skvelé.
Poznámka výrobcu: čas namáčania je štyri až šesť hodín. Klíčky by ste mali oplachovať 2x denne. Na konzumáciu sú pripravené približne po piatich až šiestich dňoch. Ale pozor: občas sa môžu vyskytnúť tvrdé zrnká!
| Čas výsevu: | celoročne |
|---|
| Č. produktu: | XPI-ST-01231 |
|---|---|
| Obsah: | 120 g |
| EAN: | 9004145012318 |
| Č. výrobcu: | 01231 |
| Použite: | indoor |
| Miesto výsevu: | parenisko a skleník, predkultúra |
| Botanický názov: | Brassica juncea, Lens culinaris, Raphanus sativus |
| Obsah: | 120 g |
| Vlastnosti: | vegan |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | celoročne |
Nutričná hodnota
| Nutričná hodnota | pre/na 100 g |
|---|---|
| Energia/energetická hodnota | 1725 / 412 kj / kcal |
| Tuk | 17,7 g |
| z toho Nasýtené mastné kyseliny | 1,5 g |
| Sacharidy | 32,8 g |
| z toho Cukor | 5,4 g |
| Bielkovina | 24,7 g |
| Soľ | 0,02 g |
Právne informácie
| Výrobca: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Rakúsko, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sonnentor Bio trio klíčkov
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov