ADEZZ Hliníkový kvetináč Carrez - štvorcový/bez podstavca
Dostatok priestoru pre rastliny
Podobné produkty
Popis
| Č. produktu: | AD-AFW1.2 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| Č. výrobcu: | AFW1.2 |
| Materiál: | hliník |
| Oblasť využitia: | exteriér |
| Tvar: | štvorcový |
| Šírka: | 80 cm, 100 cm, 200 cm, 120 cm, 140 cm |
| Výška: | 40 cm, 60 cm, 80 cm |
| Hĺbka: | 100 cm, 200 cm, 140 cm, 120 cm, 80 cm |
| Vlastnosti: | odolnosť voči mrazu, možnosť odvádzania vody, odolnosť voči rozbitiu, odolnosť voči vplyvom počasia |
| Záruka: | 5 rokov |
Záručné podmienky ADEZZ
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: ADEZZ Hliníkový kvetináč Carrez - štvorcový/bez podstavca
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.750 produktov