AMAZONAS XXL hojdacia sieť Paradiso, Oliva
Juhoamerická radosť zo života pre váš domov!
€ 102,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- odolný materiál
- pre interiér a exteriér
- plocha na ležanie: cca 250 x 175 cm
Popis
Snívate o mieste pokoja a relaxu, ktoré vás okamžite naladí na dovolenkovú náladu? Potom sa nechajte očariť brazílskou XXL hojdacou sieťou Paradiso! Je nielen krásna, ale aj neuveriteľne pohodlná. Pevná, ale zároveň úžasne mäkká a príjemná tkanina vám ponúka maximálne pohodlie. Početné závesné šnúry rovnomerne rozložia vašu hmotnosť a umožnia vám jemne sa vznášať ako na oblakoch. Predstavte si, že sa uvelebíte v tejto hojdacej sieti XXL, ktorá vďaka veľkorysej ploche na ležanie 175 cm x 200 cm a nosnosti až 200 kg ponúka dostatok priestoru pre vás aj vašich blízkych. Či už sami, vo dvojici alebo dokonca v trojici - každý si tu nájde svoje obľúbené miesto na oddych.
Hojdaciu sieť môžete zavesiť tradičným spôsobom medzi dva stromy alebo ju pripevniť na dva nástenné háky v rámci vlastných štyroch stien. Možno ju zavesiť v priebehu chvíľky a je pripravená na hodiny odpočinku. Vysokokvalitné spracovanie zaručí mnoho rokov radosti z novej obľúbenej hojdacej siete. Ručne tkané a dvakrát prešité 5 očiek tvoria stabilný základ pre početné závesné šnúry. Špeciálnym detailom je ručne tkaná stuha zakomponovaná do závesných šnúr. Poskytuje nielen vizuálny akcent, ale vyrovnáva aj vysoké bodové zaťaženie a umožňuje dokonalé vejárovanie hojdacej siete. Či už na dovolenke, doma, v interiéri alebo exteriéri - Paradiso je ideálnym spoločníkom na čistý relax!
Vlastnosti
- Krásna farebná schéma
- Ručne tkaná stuha v závesných šnúrach
- Obzvlášť stabilná a odolná
- Poctivo vyrobená
- Veľká plocha na ležanie a vysoká nosnosť
- Až pre 3 osoby
- Maximálne pohodlie pri ležaní
- Početné závesné šnúry pre dobré rozloženie hmotnosti
Ďalšie informácie
| XXL hojdacia sieť Paradiso | |
|---|---|
| Plocha na ležanie | cca 250 x 175 cm |
| Celková dĺžka | cca 360 cm |
| Nosnosť | max. 200 kg |
| Min. šírka zavesenia | ≥ 310 cm |
| Odporúčaná vzdialenosť od zeme | cca 40 - 50 cm |
Poznámka: náradie na zavesenie hojdacej siete nie je súčasťou balenia a je potrebné si ho zakúpiť samostatne.
| Č. produktu: | XMW-AMA-AZ-1019210 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4030454007528 |
| Č. výrobcu: | AZ-1019210 |
| Materiál: | bavlna, polyester |
Materiál
85 % Bavlna, 15 % Polyester
Podobné produkty
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: AMAZONAS XXL hojdacia sieť Paradiso
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.000 produktov