AUSTROSAAT Koreňový petržlen "Halblange"
Petroselinum crispum
€ 1,69
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- aromatická odroda
- rovnomerné korene
- môže sa skladovať
Popis
| Čas výsevu: | marec, apríl |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 25 cm |
| Doba klíčenia: | 3 až 4 týždne |
| Zber: | september, október, november |
| Č. produktu: | AS-76 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 9001415530763 |
| Č. výrobcu: | 530763 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev |
| Obsah vystačí na cca: | 15 kg úrody |
| Hĺbka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto |
| Botanický názov: | Petroselinum crispum |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, marec |
Právne informácie
| Výrobca: | Austrosaat Österr. Samenzucht- u. Handels-Aktiengesellschaft, Oberlaaerstraße 279, 1232, Wien, Rakúsko, officewien@austrosaat.at, www.austrosaat.at |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: AUSTROSAAT Koreňový petržlen "Halblange"
5,0 z 5 hviezdičiek
| 5 hviezdičiek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hviezdička | | 0 | (0%) |
1 hodnotenie
- Nie sú aktuálne žiadne recenzie.
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.950 produktov