Dürr Samen chmeľ obyčajný
Humulus lupulus
€ 4,09
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- ideálna popínavá rastlina
- veľmi rýchlo rastúci
- výška: do 5 m
Popis
chmeľ obyčajný je veľmi dekoratívny a mimoriadne rýchlo rastúci. dorastá do výšky 5 m a je ideálnou popínavou rastlinou.
naše tipy:
- pôdu po výseve udržiavajte dostatočne vlhkú
- teplota klíčenia: 15 °C
- vhodný do voľnej pôdy aj kvetináčov
- 2 - 3 semená do jedného kvetináča
- včas zabezpečte oporu a veďte rastlinu po plote alebo mriežke
- vyžaduje hlbokú, na živiny bohatú vápenatú pôdu
| Čas výsevu: | marec, apríl, máj |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 5-10 cm |
| Doba klíčenia: | približne 2 týždne |
| Farba kvetov: | svetlé až biele odtiene, zelené odtiene |
| Č. produktu: | DS-4138 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 4017048141387 |
| Č. výrobcu: | 4138 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, kvetináče a misky (exteriér), parenisko a skleník |
| Hĺbka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Výška rastu: | do 5 m |
| Stanovisko: | slnečné miesto, slnečné miesto chránené pred vetrom |
| Botanický názov: | Humulus lupulus |
| Obsah: | 10 semien |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, marec, máj |
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Dürr Samen chmeľ obyčajný
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov