Dürr Samen Farebné margaréty
Chrysanthemum coccineum
€ 2,19
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- ideálne do záhonov a obrub
- krásne rezané kvety
- viacročné
Podobné produkty
Popis
| Čas výsevu: | máj, jún, júl |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 40 x 40 cm |
| Doba klíčenia: | 1 až 2 týždne |
| Farba kvetov: | zmes |
| Č. produktu: | DS-0832 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 4017048108328 |
| Č. výrobcu: | 0832 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, parenisko a skleník, predkultúra |
| Rezané kvety: | áno |
| Hĺbka výsadby: | 1 až 2 cm |
| Použite: | záhony a rezanie |
| Výška rastu: | do 80 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto |
| Botanický názov: | Chrysanthemum coccineum |
| Obsah: | 80 semien |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | júl, jún, máj |
Odporúčame
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Dürr Samen Farebné margaréty
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.100 produktov