Dürr Samen Ľan veľkokvetý Bright Eyes
Linum grandiflorum
€ 3,12 € 3,29 -5%
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- nádherné kvety
- na lúky, obruby a záhony
- výsev: od marca
Popis
tento nenáročný, nádherný kvet nadchne svojimi čarovne vykreslenými kvetmi, ktoré sú na lúkach, obrubách a záhonoch skutočným lákadlom pre oči.
naše tipy:
- priamy výsev od apríla
- osivo po výseve udržiavajte dostatočne vlhké
- teplota klíčenia: 18 °C
- vyžaduje ľahkú, piesočnatú, hlinitú pôdu
- všeobecne nenáročný
- ideálna rastlina do pozadia záhonov a obrúb, ako aj krásny kvet na rez
| Čas výsevu: | marec, apríl, máj |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 35-40 cm |
| Doba klíčenia: | 2 až 3 týždne |
| Čas kvitnutia: | v lete |
| Farba kvetov: | zmes, ružové odtiene, tmavoružové odtiene, svetlé až biele odtiene |
| Č. produktu: | DS-1222 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 4017048112226 |
| Č. výrobcu: | 1222 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, predkultúra |
| Rezané kvety: | áno |
| Hĺbka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Použite: | na rezanie, záhony a rezanie, hriadky |
| Výška rastu: | 45 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň |
| Botanický názov: | Linum grandiflorum |
| Obsah: | 200 semien |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, marec, máj |
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Dürr Samen Ľan veľkokvetý Bright Eyes
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov