Garantia REGENDIEB DN 70-100 sivý
Čistá voda, plný sud - úplne automaticky!
€ 59,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- jemný filter pre najlepšiu kvalitu vody
- integrovaná zarážka prepadu
- pre strešné plochy do 200 m²
Popis
- Najlepšia kvalita vody: spoľahlivo filtruje aj tie najjemnejšie nečistoty vďaka sitku z nehrdzavejúcej ocele.
- Nenáročná údržba: samočistiaci systém minimalizuje námahu pri čistení.
- Inteligentná ochrana: automaticky zastaví prívod vody, akonáhle sa nádrž naplní.
- Celoročné použitie: rýchle prepnutie na zimnú prevádzku chráni systém pred mrazom.
- Vysoký výkon: odporúča sa pre strešné plochy do 200 m².
Rozmery
| Výška | 25 cm |
| Šírka | 15 cm |
| Hĺbka | 24 cm |
| Hmotnosť | 0,68 kg |
| Č. produktu: | OG-343011 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4023122107231 |
| Č. výrobcu: | 343011 |
| Použite: | outdoor |
Súbory na stiahnutie
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Garantia REGENDIEB DN 70-100 sivý
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.750 produktov