Garantia REGENDIEB PRO DN 70-100, hnedá
Štíhly profesionál pre maximálne výnosy
€ 72,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- pre strešné plochy do 200 m²
- s mimoriadne veľkou filtračnou plochou
- priestorovo úsporný dizajn
Popis
- Vysoká kapacita: ideálny pre veľké strechy; spoľahlivo filtruje nečistoty z dažďovej vody.
- Inteligentná ochrana proti pretečeniu: automaticky zastaví prívod, akonáhle sa nádrž na dažďovú vodu naplní.
- Mimoriadne úsporný na priestor: štíhla konštrukcia umožňuje inštaláciu s minimálnou vzdialenosťou od steny.
- Celoročné použitie: jednoduché prepínanie medzi letnou a zimnou prevádzkou.
- Univerzálna montáž: vhodný pre zvodové potrubie s veľkosťou 70, 80 a 100 mm.
Rozmery
| Výška | 25,5 cm |
| Hmotnosť | 0,65 kg |
| Ø | 13 cm |
| Č. produktu: | OG-344201 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4023122189923 |
| Č. výrobcu: | 344201 |
| Použite: | outdoor |
Súbory na stiahnutie
Produktové videá
REGENDIEB PRO
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Garantia REGENDIEB PRO DN 70-100
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.700 produktov