KÄRCHER Ponorné čerpadlo SP 16.000 Dirt
Ideálne na odčerpávanie vody z pivníc, bazénov a šácht
€ 111,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- prietok: 16000 l/h
- výtlak: 8 m
- ponor: 7 m
- zrnitosť: 20 mm
Podobné produkty
Popis
Ponorné čerpadlo na odčerpávanie odpadovej vody je vhodné na typické odvodňovacie úlohy v domácnosti, na záhrade a na stavenisku. Vďaka prietoku až 16 000 litrov za hodinu možno spoľahlivo prečerpať väčšie objemy vody, napríklad v zatopenej pivnici, v stavebnej jame, v jazierku alebo pri vyprázdňovaní bazéna či vodnej nádrže. Čerpadlo možno flexibilne použiť aj na akumuláciu vody v žumpách alebo čerpacích šachtách.
Robustné čerpadlo je určené na znečistenú vodu s čiastočkami nečistôt do 20 milimetrov. Odolné mechanické tesnenie z profesionálneho sektora zabezpečuje vysokú prevádzkovú spoľahlivosť. Integrovaný plavákový spínač umožňuje automatické spustenie a zastavenie v závislosti od výšky hladiny vody a možno ho nastaviť na rôzne prevádzkové výšky. V manuálnom režime môže dokonca odčerpať až na zvyškovú hladinu vody 25 mm. Vďaka pripojovaciemu závitu Quick Connect možno rýchlo a jednoducho pripojiť 1", 1 1/4" alebo 1 1/2" hadice.
Vlastnosti
- Pohodlné držadlo
- Systém Quick Connect na rýchle a jednoduché pripojenie hadice
- Prestavenie manuálnej a automatickej prevádzky: možnosť zafixovania plavákového spínača
- Výškovo prestaviteľný plavákový spínač pre lepšiu flexibilitu
- V automatickej prevádzke (auto) čerpadlo spína automaticky pri dosiahnutí hladiny vody
- Pri manuálnej prevádzke čerpadlo beží nepretržite, aby sa zabezpečilo minimálne množstvo zvyškovej vody
- Keramické mechanické tesnenie
Obsah
- Hadicová prípojka: G1, 1”, 1 1/4”, 1 1/2”
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.645-830.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4054278951683 |
| Č. výrobcu: | 1.645-830.0 |
| Typ zástrčky: | sieťová zástrčka typu E+F (CEE 7/7) |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 1/2'' |
| Max. prevádzkový tlak: | 0,8 bar |
| Max. výtlak: | 8 m |
| Maximálny prietok (l/h): | 16000 |
| Pripojovací kábel (m): | 10 |
| Menovitý príkon (W): | 550 |
| Kapacita akumulátora (Ah): | 20 |
| Maximálna hĺbka ponoru (m): | 7 |
| Výška zvyškovej vody (mm): | 25 |
Informácie o produkte a otázky (FAQ)
Súbory na stiahnutie
Odporúčame
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: KÄRCHER Ponorné čerpadlo SP 16.000 Dirt
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov