KÄRCHER Sudové čerpadlo BP 1 Barrel
Používanie vody zo suda na dážď - na polievanie záhradných rastlín, záhonov a vyvýšených záhonov
€ 87,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- prietok: 3800 l/h
- výtlak: 11 m
- ponor: 7 m
Popis
Sudové čerpadlo uľahčuje používanie zozbieranej dažďovej vody v záhrade. Namiesto prácneho prenášania vody pomocou kanvy možno toto čerpadlo použiť na čerpanie vody priamo zo suda na dážď a rozvádzať ju po záhrade pomocou hadice alebo postrekovača. To umožňuje efektívne využitie dažďovej vody v záhrade, napríklad pre kvetinové záhony, vyvýšené záhony alebo okrasné rastliny.
S prietokom až 3800 l/h a výtlakom 11 m je čerpadlo vhodné na typické úlohy zavlažovania okolo domu a záhrady. Integrovaný plavákový spínač monitoruje hladinu vody a chráni čerpadlo pred chodom na sucho. Nadstavec na okraj suda umožňuje bezpečné pripevnenie čerpadla k sudu na dážď, zatiaľ čo vypínač priamo na držiaku uľahčuje jeho obsluhu. To umožňuje čerpať vodu zo suda a používať ju špeciálne na rastliny, kvetinové záhony alebo trávniky.
Vlastnosti
- Pohodlné držadlo
- Možnosť upevnenia
- Hadica s nastaviteľnou dĺžkou
- Vrátane predfiltra
- Integrovaný vypínač
- Regulačný a zastavovací ventil
- Jednoduchá nastavenie výšky spínania: áno
- Plavákový spínač
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.645-460.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4039784292833 |
| Č. výrobcu: | 1.645-460.0 |
| Typ zástrčky: | sieťová zástrčka typu E+F (CEE 7/7) |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Max. prevádzkový tlak: | 1,1 bar |
| Max. výtlak: | 11 m |
| Maximálny prietok (l/h): | 3800 |
| Pripojovací kábel (m): | 10 |
| Menovitý príkon (W): | 400 |
| Maximálna hĺbka ponoru (m): | 7 |
| Priemer hadice (mm): | 11 |
| Pripojovacia hadica (m): | 1,5 (1/2") |
| Tlak pri roztrhnutí (bar): | 24 |
| Rozstup skrutiek pre montáž na stenu (mm): | 79 |
| Rozmery držiakového plechu (Š x V) (mm): | 93 x 100 |
Informácie o produkte a otázky (FAQ)
Súbory na stiahnutie
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: KÄRCHER Sudové čerpadlo BP 1 Barrel
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov