Kiepenkerl Duo-mix Day Dream, 10 ks

Orange Emperor & Red Davon

€ 4,94 € 5,49 -10%

(€ 0,49 / ks, vr. 23% DPH. - plus náklady na dopravu )

Obsah: 10 ks

Ešte 8 ks na sklade

Doručenie: streda, 07. októbra, ak si objednáte do dňa: nedeľa,23:59 h.

Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
Viac informácií o odoslaní a doručení

Vlastnosti

  • 2 obľúbené jarné kvety
  • obdobie kvitnutia: apríl
  • viacročné

Často nakupované spolu s Kiepenkerl Zmes plnokvetých tulipánov (mega balenie), 15 ks

Kiepenkerl Duo-mix Day Dream, 10 ks € 4,94 (€ 0,49 / ks)
Kiepenkerl Zmes plnokvetých tulipánov (mega balenie), 15 ks € 7,82 (€ 0,52 / ks)
Celková cena: € 12,76
Popis

Čas výsevu: september, október, november, december
Farba kvetov: červené odtiene, žlté odtiene, oranžové odtiene
Č. produktu: KK-2775030
Obsah: 10 ks
EAN: 4099682851327
Č. výrobcu: 2775030
Použite: outdoor
Miesto výsevu: kvetináče a misky (exteriér)
Obsah vystačí na cca: 10 rastlín
Stanovisko: slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň
Botanický názov: Tulipa, Narcissus
K dispozícii ako: cibuľka
Čas výsevu: december, november, október, september
Zákonná záruka & údaje o výrobcovi
Výrobca: Bruno Nebelung GmbH, Freckenhorster Straße 32, 48351, Everswinkel, Nemecko, Thies@nebelung.de, www.kiepenkerl.de

Podobné produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzie našich zákazníkov

K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Kiepenkerl Duo-mix Day Dream

Odporúčame

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder