NexaLotte Sprej proti osám K.O., 500 ml
Spoľahlivý okamžitý účinok proti osím hniezdam
€ 15,39
(€ 30,78 / l, vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- spoľahlivý okamžitý účinok
- dosah postreku až 4 m
Popis
Sprej proti osám K.O. ponúka vysoko účinné a bezpečné riešenie na boj proti osím hniezdam - aj z bezpečnej vzdialenosti. S praktickou výkonnou tryskou dosiahnete na hniezdo až zo vzdialenosti 4 metrov bez toho, aby ste sa vystavili nebezpečenstvu. Dve silné účinné látky zabezpečujú rýchly kontrolný účinok a zabraňujú opätovnému vzniku alebo osídleniu hniezda.
| Č. produktu: | SC-39100 |
|---|---|
| Obsah: | 500 ml |
| EAN: | 4062700639108 |
| Č. výrobcu: | 39100 |
| Použite: | indoor |
| Živočíšne druhy: | osa |
Biocídy používajte bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
Koncentrácia účinnej látky
| Koncentrácia účinnej látky | pre/na kg |
|---|---|
| Prallethrin | 0,75 g |
| Cyphenothrin | 1,5 g |
Výstražné a bezpečnostné upozornenia
Výstražné slovo: nebezpečenstvo
Bezpečnostné upozornenia:
- P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.
- P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí.
- P210 - Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite.
- P211 - Nestriekajte na otvorený oheň ani iný zdroj zapálenia.
- P251 - Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu.
- P391 - Zozbierajte uniknutý produkt.
- P410+P412 - Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F.
- P501 - Likvidujte obsah/nádobu podľa národných predpisov
Výstražné upozornenia:
- H222 - Mimoriadne horľavý aerosól.
- H229 - Tlaková nádoba: pri zahriatí môže vybuchnúť
- H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: NexaLotte Sprej proti osám K.O.
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov