Sativa Bio mak siaty "Rosa gefüllter aus Flamatt"
Papaver somniferum var. Paeoniflorum
€ 3,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- ročná odroda
- veľké, ružové kvety
- relatívne odolná odroda voči slimákom
- priťahuje veľké množstvo užitočného hmyzu
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | marec, apríl |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | cca 25 x 25 cm, 15 x 15 cm |
| Čas kvitnutia: | júl, august |
| Farba kvetov: | ružové odtiene |
| Č. produktu: | SAT-b176 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126488141 |
| Č. výrobcu: | b176 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, predkultúra |
| Hĺbka výsadby: | 0 až 0,5 cm |
| Výška rastu: | 100 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Papaver somiferum |
| Obsah: | 0,3 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované, Demeter, prospešné pre včely |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | apríl, marec |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio mak siaty "Rosa gefüllter aus Flamatt"
5,0 z 5 hviezdičiek
| 5 hviezdičiek | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hviezdička | | 0 | (0%) |
2 hodnotenia
- Nie sú aktuálne žiadne recenzie.
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov