Sativa Bio šalát "Valdor"
Lactuca sativa
€ 3,31 € 3,49 -5%
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- vynikajúca zimná odroda
- stredne veľké hlavy
- lesklá zelená farba
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | september |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 25-30 x 25-30 cm |
| Zber: | apríl, máj |
| Č. produktu: | SAT-ks67 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126482323 |
| Č. výrobcu: | ks67 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, predkultúra |
| Hĺbka výsadby: | 1 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Lactuca sativa |
| Obsah: | 1,25 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | september |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio šalát "Valdor"
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov