Sativa Bio špenát "Erste Ernte"
Spinacia oleracea
€ 3,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- odolná odroda
- rýchly rast
- skorý zber
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | január, august, september, október, december |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 20 x 4-10 cm |
| Zber: | február, marec, september, október, november, december |
| Č. produktu: | SAT-sp14 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126484129 |
| Č. výrobcu: | sp14 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev, predkultúra |
| Hĺbka výsadby: | 2 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Spinacia oleracea |
| Obsah: | 25 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | august, december, január, október, september |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Bio špenát "Erste Ernte"
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov