Sativa Hadomor španielsky "Hoffmanns Schwarze Pfahl"
Scorzonera hispanica
€ 3,49
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- čierne korene
- hladká pokožka
- cca 25 - 35 cm dlhé plody
-
bio
Popis
| Čas výsevu: | marec |
|---|---|
| Vzdialenosť výsadby: | 20-30 x 4-7 cm |
| Zber: | september, október |
| Č. produktu: | SAT-sc10 |
|---|---|
| Obsah: | 1 bal. |
| EAN: | 7640126484037 |
| Č. výrobcu: | sc10 |
| Miesto výsevu: | priamy výsev |
| Hĺbka výsadby: | 2 cm |
| Stanovisko: | slnečné miesto až polotieň, slnečné miesto, polotieň |
| Označenie: | bio |
| Botanický názov: | Scorzonera hispanica |
| Obsah: | 2,5 g |
| Vlastnosti: | bio certifikované |
| Druh zeleniny: | koreňová |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
| Čas výsevu: | marec |
Právne informácie
| Výrobca: | Sativa Biosaatgut GmbH, Keltenweg 4, 79798 , Jestetten, Rakúsko, sativa@sativa.bio, www.sativa.bio |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sativa Hadomor španielsky "Hoffmanns Schwarze Pfahl"
Obľúbené kategórie:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.850 produktov