Sonnentor Bio klíčky horčičných semienok, 120 g
Čo Grékov skutočne rozpálilo
€ 3,49
(€ 29,08 / kg, vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- ostrá chuť
- krátky čas klíčenia
- s množstvom vitamínov a železa
-
bio
Popis
Horčičné oleje, ktoré sú zodpovedné za štipľavosť, sa uvoľňujú až pri kontakte s tekutinou. Horčičné klíčky obsahujú bielkoviny, tuk, vitamín C, síru, fosfor a železo.
Tip: čas namáčania: 5 hodín, čas klíčenia: 3 dni.
| Doba klíčenia: | približne 1 týždeň |
|---|
| Č. produktu: | XPI-ST-007734 |
|---|---|
| Obsah: | 120 g |
| EAN: | 9004145007734 |
| Č. výrobcu: | 7734 |
| Označenie: | bio |
| K dispozícii ako: | porciované osivo |
Zloženie
Žlté horčičné semená[1]
- Bio
Nutričná hodnota
| Nutričná hodnota | pre/na 100 g |
|---|---|
| Energia/energetická hodnota | 2039 / 487 kj / kcal |
| Tuk | 28,8 g |
| z toho Nasýtené mastné kyseliny | 1,52 g |
| Sacharidy | 28,4 g |
| z toho Cukor | 14,2 g |
| Bielkovina | 24,94 g |
| Soľ | 0,01 g |
Súvisiace produkty
Právne informácie
| Výrobca: | Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Rakúsko, www.sonnentor.com/de-at |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Sonnentor Bio klíčky horčičných semienok
1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch
5,0 z 5 hviezdičiek
| 5 hviezdičiek | | 3 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hviezdička | | 0 | (0%) |
3 hodnotenia
Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.
- Nie sú aktuálne žiadne recenzie.
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 10.150 produktov