Ecopots Kvetináč Paris (sivý)
Dostatok priestoru pre vaše rastliny
VypredanéTento produkt sa už necnachádza v našej ponuke.
Podobné produkty
Popis
Vlastnosti
- Vyrobený z recyklovaných materiálov.
- Nadčasový a estetický dizajn.
- Trvanlivá a robustná kvalita.
- Ručne opracovaný povrch.
- Integrovaný odvod vody.
- Na vnútorné aj vonkajšie použitie.
- Pri používaní v interiéri odporúčame použiť aj podmisku.
- Výroba šetrná k životnému prostrediu.
| Oblasť využitia: | exteriér, interiér |
|---|---|
| Materiál: | plast |
| Tvar: | obdĺžnikový |
| Farba: | sivá |
| Šírka: | 80 cm, 60 cm |
| Výška: | 40 cm, 38 cm |
| Hĺbka: | 42 cm, 26 cm |
| Objem: | 46,7 l, 100 l |
Viac informácií
Materiál: recyklovaný plast.
| Model | Dĺžka | Hĺbka | Výška | Objem |
| 60 | 60 cm | 26 cm | 40 cm | 46,7 l |
| 80 | 80 cm | 42 cm | 38 cm | 100 l |
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Ecopots Kvetináč Paris (sivý)
1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch
5,0 z 5 hviezdičiek
| 5 hviezdičiek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hviezdička | | 0 | (0%) |
1 hodnotenie
Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.
- Nie sú aktuálne žiadne recenzie.
Z nášho blogu:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov