Lechuza Kvetináč CANTO Premium low 40, white high gloss
Moderný dizajn a elegantný vzhľad
€ 102,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- štýlový povrch s vysokým leskom
- veľký objem výsadby
- rozmery: 40 x 40 x 40 cm
Popis
Pravidelný, moderný dizajn v kombinácii so štýlovými vysokolesklými a metalickými povrchmi: To je CANTO PREMIUM od Lechuza. Praktická kompletná sada v tvare kocky ponúka nielen veľký objem na výsadbu, ale krásne tvarované kvetináče sú vďaka nej ideálnou voľbou do obývacích izieb, kancelárií a čakární.
Dômyselné spracovanie: vymeniteľná nádoba na rastliny s praktickými zapustenými úchytmi a patentovaným zavlažovacím systémom Lechuza zaručuje nielen pohodlnú výmenu výsadby, ale aj nádherné a vitálne rastliny.
Vlastnosti
- Kompletná sada na použitie v interiéri
- Odolný proti nárazom a stabilný
- Odolný voči mrazu, prasknutiu a UV žiareniu.
Obzvlášť praktický: pri používaní v exteriéri možno skrutku na dne odstrániť, aby prebytočná voda mohla odtekať.
| Č. produktu: | XMW-LEC-13750 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4008789137500 |
| Č. výrobcu: | 13750 |
| Použite: | indoor |
| Materiál: | plast, recyklovaný plast, recyklovaný plast |
| Oblasť využitia: | exteriér, interiér |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | štvorcový |
| Farba: | biela, sivá, strieborná |
| Šírka: | 40 cm |
| Výška: | 40 cm |
| Hĺbka: | 40 cm |
| Objem: | 29 l |
| Vlastnosti: | so zavlažovacím systémom |
| Typ produktu: | kvetináče |
Viac informácií
- Materiál: vysokokvalitný plast (polypropylén), nádoba na rastliny vyrobená zo 100 % recyklovaného materiálu
- Rozmery: 40 x 40 x 40 cm
- Zásobník na vodu: 7 l
- Objem výsadby: 29 l
- Veľkosť nádoby na rastliny: cca 34 x 34 cm
- Hĺbka výsadby: 25 cm
- Výška rastliny: max. 100 cm
Lechuza
Originálny systém zavlažovania pôdy od LECHUZA
Právne informácie
| Výrobca: | Hob Creations GmbH, Brandstätterstr. 2-10, 90513, Zirndorf, Nemecko, www.lechuza.de |
|---|
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Lechuza Kvetináč CANTO Premium low 40
1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch
| 5 hviezdičiek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hviezdička | | 0 | (0%) |
1 hodnotenie
Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.
- Nie sú aktuálne žiadne recenzie.
Z nášho blogu:
Objavte v obchode Bloomling:
-
Slovensko: doprava zadarmo nad € 42,90
-
Bezplatné
vrátenie tovaru -
Dovoz do 2 pracovných dní.
Viac ako 9.350 produktov